Program wznowienia kontraktów na uaktualnianie oprogramowania „M3 for free” oraz program wymiany kaset pomiarowych „Trade–in”

Szanowni Państwo,

Wstrzymanie przez firmę Microsoft wsparcia technicznego dla systemu operacyjnego  Windows XP stwarza potencjalny problem dla użytkowników systemu PULSE którzy posiadają oprogramowanie LabShop zainstalowane na takim komputerze i nie posiadają aktualnej umowy na wsparcie techniczne oraz modernizację oprogramowania PULSE (tzw. Umowa M1). W przypadku uszkodzenia lub wymiany komputera pojawi się problem z instalacją oprogramowania PULSE na komputerach z systemem WINDOWS 7 lub nowszym. Dlatego w celu zapewnienia ciągłości pracy systemów pomiarowych PULSE nasza firma wprowadziła specjalny program modernizacji oprogramowania do najnowszej wersji.

Program nazwany „M3 for free” polega na uaktualnieniu posiadanego przez klienta oprogramowania do najnowszej wersji, bez konieczności ponoszenia zaległych kosztów nieopłaconych kontraktów M1. W ramach tego programu klient zobowiązuje się do zakupu kontraktów M1 przez najbliższe trzy lata. Dzięki temu utrzymujecie Państwo oprogramowanie PULSE w aktualnej wersji i nie musicie się martwić o system operacyjny komputera, na którym zainstalowaliście nasze oprogramowanie. Dodatkowo zyskujecie Państwo oprogramowanie do post-processingu, tzw. PULSE REFEX (szczegółowe dane techniczne znajdują się na naszej stronie internetowej), bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeżeli jesteście Państwo posiadaczami starszego typu kaset PULSE (Dyn – X), mając aktywna umowę M1, możecie w ramach akcji wymiany stare na nowe (Trade – in) wymienić te kasety na nowe typu LAN – XI z rabatem do 50%. Wsparcie techniczne dla starszego typu kaset zakończy się prawdopodobnie w roku 2018. Wiąże się to z dostępnością części zamiennych do starszego typu kaset pomiarowych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty na odnowienie oprogramowania w ramach programu „M3 for free” prosimy o przesłanie HOST ID klucza sprzętowego posiadanego systemu PULSE – będziemy wtedy mogli przygotować ofertę przedstawiającą koszty aktualizacji oprogramowania.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wymianą kasety na nową prosimy o podanie HOST ID waszego klucza sprzętowego oraz liczby kanałów pomiarowych, jaką chcecie mieć w nowym module (możliwa liczba wejść sygnałowych to 2, 4, 6, 12 i ich wielokrotności). Szczegółowe dane techniczne modułów znajdziecie na naszej stronie internetowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie przedstawionej oferty lub sprzętu pomiarowego prosimy o kontakt.

Z poważaniem,
Janusz Prusak
Janusz Prusak
Bruel & Kjaer Polska