Nowy przedwzmacniacz mikrofonowy do pracy w pobliżu gorących źródeł

 

Brüel & Kjær uruchomił jako pierwszy na świecie produkcję przedwzmacniacza i zespołu przedwzmacniacz / mikrofon odpornych na temperatury do 125ºC (257ºF).

Wysokotemperaturowy przedwzmacniacz mikrofonowy CCLD typ 1706 pozwala inżynierom na pomiary akustyczne bliżej źródeł dźwięków w gorących urządzeniach. To ułatwia identyfikację potencjalnych problemów, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zastosowań pomiarowych takich jak pomiary osprzętu pomocniczego turbin gazowych, silników samochodowych i układów wydechowych.

„Inteligentny przetwornik”, czyli przedwzmacniacz mikrofonowy typ 1706 jest bardzo łatwy w integracji i konfiguracji w łańcuchu pomiarowym. Numer identyfikacyjny, dane kalibracyjne i korekcje są przechowywane w wewnętrznym elemencie pamięci przedwzmacniacza (TEDS). Są one automatycznie odczytywane przez system analizy.

Typ 1706 pracuje w połączeniu z mikrofonami przeznaczonymi dla każdego typu pola akustycznego. Oferujemy przedwzmacniacz mikrofonowy w zestawie z mikrofonami ½” dla pola swobodnego i rozproszonego a dane kalibracyjne całego zestawu są przechowywane w pamięci TEDS.

CD-ROM dostarczany z każdym przetwornikiem zawiera szczegółowe informacje na temat jego kalibracji oraz poprawek koniecznych przy użyciu akcesoriów takich jak osłony przeciwwietrzne – co gwarantuje dokładność pomiarów.

Poznaj bliżej przedwzmacniacz mikrofonowy typ 1706: http://www.bksv.com/Products/transducers/acoustic/microphones/preamplifiers/1706.aspx

4189-H-041 – zestaw wstępnie-spolaryzowanego mikrofonu ½” pola swobodnego z przedwzmacniaczem typ 1706, 20 Hz do 20 kHz
http://www.bksv.com/Products/transducers/acoustic/microphones/microphone-preamplifier-combinations/4189-H-041.aspx

4942-H-041 – zestaw wstępnie-spolaryzowanego mikrofonu ½” pola rozproszonego z przedwzmacniaczem typ 1706, 20 Hz do 16 kHz
http://www.bksv.com/Products/transducers/acoustic/microphones/microphone-preamplifier-combinations/4942-H-041.aspx